entatil.com'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

İstanbul - Ankara uçak bileti

Fiyatlar kişi başı olup, taşıyıcı ücretleri ve tüm vergiler dahildir.
Filtreler
gidiş aktarma
dönüş aktarma
sınıf
gidiş bagaj hakkı
dönüş bagaj hakkı
gidiş kalkış saati
gidiş iniş saati
gidiş seyahat süresi
dönüş kalkış saati
dönüş iniş saati
dönüş seyahat süresi
havayolları

(Grafikteki sütuna tıklayarak anında arama yapabilirsiniz)

İstanbul (IST) GİDİŞ
06:30 SAW 07:30 ESB
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat
07:55 SAW 09:00 ESB
AJETAJET
aktarmasız 1saat 5dk.
18:55 SAW 19:55 ESB
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat
23:00 SAW 00:05 ESB
AJETAJET
aktarmasız 1saat 5dk.
10:00 SAW 11:10 ESB
AJETAJET
aktarmasız 1saat 10dk.
16:20 SAW 17:20 ESB
AJETAJET
aktarmasız 1saat
19:05 SAW 20:15 ESB
AJETAJET
aktarmasız 1saat 10dk.
12:45 SAW 13:45 ESB
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat
20:45 SAW 21:45 ESB
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat
23:35 SAW 00:35 ESB
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat
02:00 IST 03:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
06:00 IST 07:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
11:00 IST 12:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
23:55 IST 01:05 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
10:35 SAW 11:35 ESB
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat
10:00 IST 11:20 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
13:00 IST 14:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
19:00 IST 20:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
22:00 IST 23:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
02:00 IST 03:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
06:00 IST 07:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
11:00 IST 12:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
23:55 IST 01:05 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
02:00 IST 03:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
06:00 IST 07:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
11:00 IST 12:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
23:55 IST 01:05 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
23:00 SAW 06:30 ESB
AJETAJET
1 aktarma 7saat 30dk.
10:00 IST 11:20 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
13:00 IST 14:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
19:00 IST 20:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
22:00 IST 23:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
07:55 SAW 19:20 ESB
AJETAJET
1 aktarma 11saat 25dk.
10:00 IST 11:20 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
13:00 IST 14:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
19:00 IST 20:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
22:00 IST 23:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
07:00 IST 08:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
08:00 IST 09:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
15:00 IST 16:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
16:00 IST 17:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
18:00 IST 19:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
21:00 IST 22:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
19:15 SAW 06:30 ESB
AJETAJET
1 aktarma 11saat 15dk.
07:00 IST 08:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
08:00 IST 09:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
15:00 IST 16:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
16:00 IST 17:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
18:00 IST 19:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
21:00 IST 22:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
07:00 IST 08:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
08:00 IST 09:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
15:00 IST 16:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
16:00 IST 17:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
18:00 IST 19:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
21:00 IST 22:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
00:35 SAW 06:00 ESB
AJETAJET
1 aktarma 5saat 25dk.
21:45 SAW 06:00 ESB
AJETAJET
1 aktarma 8saat 15dk.
23:10 SAW 06:00 ESB
AJETAJET
1 aktarma 6saat 50dk.
20:20 SAW 06:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 10saat 35dk.
08:30 SAW 13:30 ESB
AJETAJET
1 aktarma 5saat
15:40 SAW 23:05 ESB
AJETAJET
1 aktarma 7saat 25dk.
18:40 SAW 23:05 ESB
AJETAJET
1 aktarma 4saat 25dk.
13:10 SAW 19:00 ESB
AJETAJET
1 aktarma 5saat 50dk.
08:30 SAW 12:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 4saat 25dk.
13:20 SAW 22:10 ESB
AJETAJET
1 aktarma 8saat 50dk.
19:30 SAW 12:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 17saat 25dk.
08:50 SAW 14:30 ESB
AJETAJET
1 aktarma 5saat 40dk.
15:15 SAW 23:10 ESB
AJETAJET
1 aktarma 7saat 55dk.
15:55 SAW 23:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 8saat
21:00 SAW 11:00 ESB
AJETAJET
1 aktarma 14saat
08:25 SAW 23:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 15saat 30dk.
12:30 SAW 23:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 11saat 25dk.
17:45 SAW 23:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 6saat 10dk.
19:15 SAW 23:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 4saat 40dk.
07:35 SAW 11:45 ESB
AJETAJET
1 aktarma 4saat 10dk.
08:10 SAW 14:10 ESB
AJETAJET
1 aktarma 6saat
11:20 SAW 16:45 ESB
AJETAJET
1 aktarma 5saat 25dk.
13:10 SAW 19:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 6saat 15dk.
15:40 SAW 19:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 3saat 45dk.
17:50 SAW 00:05 ESB
AJETAJET
1 aktarma 6saat 15dk.
19:10 SAW 00:05 ESB
AJETAJET
1 aktarma 4saat 55dk.
19:40 SAW 00:05 ESB
AJETAJET
1 aktarma 4saat 25dk.
20:25 SAW 06:55 ESB
AJETAJET
1 aktarma 10saat 30dk.
11:50 SAW 23:10 ESB
AJETAJET
1 aktarma 11saat 20dk.
08:20 SAW 06:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 22saat 5dk.
08:35 SAW 23:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 14saat 50dk.
10:40 SAW 23:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 12saat 45dk.
12:10 SAW 23:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 11saat 15dk.
15:10 SAW 23:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 8saat 15dk.
18:00 SAW 23:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 5saat 25dk.
18:45 SAW 06:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 11saat 40dk.
19:00 SAW 07:00 ESB
AJETAJET
1 aktarma 12saat
22:45 SAW 06:25 ESB
AJETAJET
1 aktarma 7saat 40dk.
02:00 IST 03:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
06:00 IST 07:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
10:00 IST 11:20 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
11:00 IST 12:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
13:00 IST 14:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
19:00 IST 20:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
22:00 IST 23:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
23:55 IST 01:05 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
07:00 IST 08:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
08:00 IST 09:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
15:00 IST 16:15 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
16:00 IST 17:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
18:00 IST 19:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
21:00 IST 22:10 ESB
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 10dk.
Ankara (ESB) DÖNÜŞ
10:10 ESB 11:30 SAW
AJETAJET
aktarmasız 1saat 20dk.
18:00 ESB 19:05 SAW
AJETAJET
aktarmasız 1saat 5dk.
22:00 ESB 23:15 SAW
AJETAJET
aktarmasız 1saat 15dk.
21:10 ESB 22:15 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
12:00 ESB 13:05 SAW
AJETAJET
aktarmasız 1saat 5dk.
18:05 ESB 19:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
21:40 ESB 22:55 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
22:55 ESB 00:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
08:20 ESB 09:25 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
12:10 ESB 13:15 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
15:35 ESB 16:40 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
18:20 ESB 19:25 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
22:35 ESB 23:40 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
06:25 ESB 07:40 SAW
AJETAJET
aktarmasız 1saat 15dk.
05:45 ESB 06:50 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
18:05 ESB 19:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
21:40 ESB 22:55 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
22:55 ESB 00:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
18:05 ESB 19:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
21:40 ESB 22:55 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
22:55 ESB 00:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
07:40 ESB 08:45 SAW
Pegasus Pegasus
aktarmasız 1saat 5dk.
07:35 ESB 13:20 SAW
AJETAJET
1 aktarma 5saat 45dk.
16:20 ESB 23:35 SAW
AJETAJET
1 aktarma 7saat 15dk.
03:10 ESB 04:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
04:45 ESB 06:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
06:35 ESB 08:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:00 ESB 09:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:55 ESB 10:10 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
10:00 ESB 11:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
12:05 ESB 13:30 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
13:00 ESB 14:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
15:00 ESB 16:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
17:00 ESB 18:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
19:55 ESB 21:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
23:50 ESB 05:50 SAW
AJETAJET
1 aktarma 6saat
03:10 ESB 04:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
04:45 ESB 06:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
06:35 ESB 08:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:00 ESB 09:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:55 ESB 10:10 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
10:00 ESB 11:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
12:05 ESB 13:30 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
13:00 ESB 14:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
15:00 ESB 16:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
17:00 ESB 18:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
19:55 ESB 21:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
03:10 ESB 04:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
04:45 ESB 06:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
06:35 ESB 08:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:00 ESB 09:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:55 ESB 10:10 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
10:00 ESB 11:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
12:05 ESB 13:30 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
13:00 ESB 14:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
15:00 ESB 16:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
17:00 ESB 18:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
19:55 ESB 21:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
00:05 ESB 08:35 SAW
AJETAJET
1 aktarma 8saat 30dk.
20:45 ESB 08:00 SAW
AJETAJET
1 aktarma 11saat 15dk.
19:40 ESB 00:25 SAW
AJETAJET
1 aktarma 4saat 45dk.
07:50 ESB 11:45 SAW
AJETAJET
1 aktarma 3saat 55dk.
00:10 ESB 11:35 SAW
AJETAJET
1 aktarma 11saat 25dk.
10:20 ESB 17:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 6saat 45dk.
10:10 ESB 17:15 SAW
AJETAJET
1 aktarma 7saat 5dk.
11:35 ESB 17:15 SAW
AJETAJET
1 aktarma 5saat 40dk.
20:25 ESB 17:15 SAW
AJETAJET
1 aktarma 20saat 50dk.
08:05 ESB 17:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 9saat
12:45 ESB 17:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 4saat 20dk.
15:50 ESB 19:55 SAW
AJETAJET
1 aktarma 4saat 5dk.
06:15 ESB 11:15 SAW
AJETAJET
1 aktarma 5saat
08:15 ESB 12:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 3saat 50dk.
10:30 ESB 14:35 SAW
AJETAJET
1 aktarma 4saat 5dk.
13:10 ESB 17:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 3saat 55dk.
15:50 ESB 21:40 SAW
AJETAJET
1 aktarma 5saat 50dk.
20:25 ESB 07:40 SAW
AJETAJET
1 aktarma 11saat 15dk.
20:00 ESB 00:20 SAW
AJETAJET
1 aktarma 4saat 20dk.
00:05 ESB 12:00 SAW
AJETAJET
1 aktarma 11saat 55dk.
07:50 ESB 12:00 SAW
AJETAJET
1 aktarma 4saat 10dk.
11:20 ESB 18:30 SAW
AJETAJET
1 aktarma 7saat 10dk.
07:25 ESB 12:55 SAW
AJETAJET
1 aktarma 5saat 30dk.
20:00 ESB 08:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 12saat 5dk.
23:45 ESB 08:15 SAW
AJETAJET
1 aktarma 8saat 30dk.
23:45 ESB 08:05 SAW
AJETAJET
1 aktarma 8saat 20dk.
18:05 ESB 19:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
21:40 ESB 22:55 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
22:55 ESB 00:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
03:10 ESB 04:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
04:45 ESB 06:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
06:35 ESB 08:00 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:00 ESB 09:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
08:55 ESB 10:10 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 15dk.
10:00 ESB 11:25 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
12:05 ESB 13:30 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 25dk.
13:00 ESB 14:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
15:00 ESB 16:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
17:00 ESB 18:20 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.
19:55 ESB 21:15 IST
Turkish AirlinesTurkish Airlines
aktarmasız 1saat 20dk.