entatil.com'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakkımızda

ENTATİL - HAKKIMIZDA

Bir Woxx Group markası olan Entatil, bünyesinde bulunan 3000’den fazla otel, 150’den fazla özel ve özelleştirilebilir tur seçenekleri ile Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil portalı olmayı hedefliyor. %100 müşteri memnuniyeti odaklı iş stratejisi ile çalışan Entatil, bu uğurda sürekli teknoloji ve istihdam yatırımları yaparak 2019 yılından bu yana alt yapısını sürekli geliştirerek büyüttüğü marka değeri ile sektöre bir farklılık getirmeyi planlamaktadır.

Yine Woxx Group ailesinin bir ferdi olan Woxx Travel çatısı altında yer alan Entatil, arkasındaki bu büyük gücün desteği, knowhow ve teknolojik tedarikleri ile hem paydaşı olduğu sektörün etkili bir yapı taşı, hem sektörel ve ticari paydaşı olan her bir tesisin, her bir turun gelişmesi ve güçlenmesi için elinde ki gücü kullanmaya hazır bir durumdadır.

Özellikle kalkınmanın tek başına değil ülkece yapılması gerekli olduğunu bilen başta Woxx Group aile bireyleri ve Entatil bu sorumlulukla hem ülke tanıtımı hem de sektörel paydaşlarının bilinirliğini ve iş gücünü arttırmak için yola çıkmıştır.

VİZYONUMUZ;

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, her türlü teknolojik ve istihdam yatırımının yapılarak, çağdaş, etkili, interaktif bir şekilde, EN KOLAY, EN HIZLI, EN RAHAT, EN UYGUN, EN TUTARLI, bir internet satış portalı yaratarak sektörel paydaşlarımızı EN İYİ şekilde tanıtarak büyümektir.

MİSYONUMUZ;

Vizyonumuzun içinde bulundurduğu tüm değerleri koruyup, büyüterek önümüzdeki yıllar içerisinde Türkiye’de tatil denince akla gelen ilk şirketlerden biri olmak ve yine vizyonumuzun en önemli sorumluluklarından birisi olan %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ENTATİL KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Şirket Ünvanı: ITMS Danışmanlık Medya Turizm Ticaret A.Ş

Vergi Dairesi ve Numarası: Antalya Kurumlar V.D 4691072161

Ticaret Sicil No: 104397

Mersis No:0469107216100001

Merkez: Çağlayan Mh. Barınaklar Bulvarı No:48/201 Antalya / Muratpaşa