entatil.com'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Avantajlar

WOXX | TRAVEL KİMDİR?

Woxx Travel; Woxx Group firmasının turizm sektöründe uzun, kalıcı ve sektöre değer katan prestijli projeler yaratmak için kurduğu seyahat acentesi firmasıdır.

2020 yılının başlarında A’dan Z’ye tüm kodları ile Woxx Tech firmamız tarafından hazırlanan seyahat portalı ile sektöre adım atan Woxx Travel 2022 yılından itibaren kendi çatısı altında oluşturduğu markaları Entatil, Resvisor ve Reswio ile hedeflediği marka değerlerine ulaşmaya emin adımlarla ilerliyor.

Woxx Group bünyesinin en güçlü markalarından birisi olan Woxx Travel, Türkiye’nin ilk global travel marketi olma misyonunu belirlediği günden beri bu alanda çalışmalarına ve personel istihdamına sürekli olarak devam etmektedir.

Woxx Travel’ın Alt Markaları; ENTATİL, RESWIO, RESVISOR

ENTATİL KİMDİR?

Entatil ile tatilin “En Halini” yaşamaya hazır mısınız? Bünyesinde bulunan 3000’nin üzerinde otel ve 150’den fazla tur programı ile hizmet veren Entatil sizleri de tatile göndermek için hazır. Kişiye özel tatil programları, bütçenize uygun fiyatlı, taksitli, güvenli ödemeli, erken rezervasyonlu, iptal ve iade garantili ödeme seçenekleri ile ister 5 yıldızlı otellerde, isterseniz sakin sessiz bir Batı Akdeniz ya da Ege kasabısın da bütün sene hayalini kurduğunuz tatile kavuşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Global seyahat endüstri pazarında sektörün tüm paydaşlarına ve son kullanıcılara EN teknolojik, EN yenilikçi, EN uygun, EN iyi ve EN seçkin deneyimi yaşatacak bir marka olmak Entatil’in temel vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Eğitimli, deneyimli ve yenilikçi kadrolarıyla Tatilin EN halini, misafirlerine yaşatmak için geniş ürün yelpazesini, en iyi ödeme koşulları ve fiyat ile tatilin tüm süreçlerinde misafirlerinin yanında olarak, misafir memnuniyetini ile edinerek seçkin deneyim yaşatmak.

Neden Entatil?