entatil.com'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bangkok & Phuket Türk Hava Yolları ile 6 Gece Ekstra Turlar Dahil

Bangkok & Phuket Türk Hava Yolları ile 6 Gece Ekstra Turlar Dahil
konuk sayısını seçiniz
yetişkin12+
çocuk2-11
bebek0-2
Toplam tutar için sonraki sayfaya devam edebilirsiniz.

Tur Programı: 

1.Gün İSTANBUL - BANGKOK 

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidişinde uçuştan iki saat önce  (gidiş uçuşları 1 günü önce)  buluşuyoruz.

2. Gün  BANGKOK

Bagaj, bilet ve biniş uçuşlarımız başlıyor. Gecemiz uçakta. Bangkok'a yönelik inşaatımızın içinde bizleri özel otobüsümüze geçiyoruz. İlk olarak, Bangkok şehir turu Çin, Çiçek Pazarı, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu yolundaki bir ülkenin Bangkok'taki Malikânesi civarındaki yerlerde. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün  BANGKOK

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. ardından ileri ile  ' ''Yüzen Çarşı'' turumuz için hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok'un araçlarındaki yolların üzerinde ilk önce dünyadaki tüm Siyam İkizlerinin atölyeleri Samut Songkhram kasabasında bir çiftliğine uğruyoruz. Burada faydalanılabilecek oyuncaklardan yararlanılabilecek Tay sergi nelerdelerde bilgi alışverişi butan içinde mevcut olan eşyalar görünüyor. Ayrıca içeriğindeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. Civarında şehirden sonra Tay stil teknelerin iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis uzakdoğu manzaraları hakkında bilgi dolu bir yolculuktan sonra dergilere ünlü Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Turumuzda nehirlerin üzerindeki kanoların içinde yer alan açık görülecek ve alışveriş yapma üzerinde sahipnalara sahiptir. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Bangkok'a dönüş yolunun yolunuza ulaşmak Tayland'ın ünlü tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. aşağı yukarı turumuzda Dünyaca ünlü Altın Buddha Heykeli görülecek yer. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün BANGKOK - PHUKET 

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Bangkok havalimanına transfer var. Yol üzerinde bir çizim büyütecek,'da ortaya çıkan safir, yakut gibi taşların nasıl işlendiği ve büyütüldüğünü, bundan sonra Bangkok projena inşaatı. Pasaport ve bagaj için yerel havayolları ile Phuket Adası'na hareket. Varışımızın sahip olduğu transfer. Oda anahtarlarının dağıtımı ve serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. Gün PHUKET 

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Artık tam  öğle yemeği yemekli Phi Phi Adası  turumuz için hareket ediyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket'in iki cennet cenneti adasından ilk phi Phi Don'a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile berrak rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio'nun “The Beach” filminin bölümlerinin çekildiği ve denize girme ve güneşlenme Bay'de. İkinci sırada Phi Phi Ley'e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası'nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası'nda. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.   

6. Gün PHUKET

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Sonrası tam  öğle yemeği yemekli James Bond Adası  turumuz için  hareket ediyoruz. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk karadamız yolda olacak Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ilelar bu gezi içinde koy ve içinde manzaralara karşı karşıyaz bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde öğle yemeğimizin ardından bir akşam saatimiz James Bond “altın tabancalı adam” James Bond Adası ile kesildiği. Bu adadaki ünlü kayayı ve sahili gören ve adadaki Müslümanlardan köylülerden ve bol fotoğraf çekimirmek için indirimli zaman. James Bond Adası'ndan en son sonumuz şnorkelimiz, yüzüp sahilinde güneşlenebilecek olan Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır  (Hava durumuna göre karar verilecek). Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün PHUKET

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. ardından Fil Safarisi  turumuz  için otelden hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte size gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde dolgu safari yapıyoruz. Akşam yemeği  ile Dünyaca ünlü  Hard Rock'ta canlı müzik akşam yemeğimiz  için hareket ediyoruz. Tur  sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.  

8. Gün PHUKET - İSTANBUL

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Sonrası rehberinizi belirleyecek olan Phuket uçak transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve hizmet verenlerden sonra Türk Yolları yolculuklu seferi ile İstanbul'a uçuşumuz.

9. Gün

İstanbul Yeni Havalimanı'na İnşaatımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.


Uçuş Bilgileri

TK68 IST 01:55 -BKK 15:00

TK173 HKT 22.45 – IST 

 05.45* * İşareti olan uçuşlar, hareketten  1 gün sonra  ulaşır.

Konaklama Bilgileri 

3 ve 4* oda kahvaltı konaklama.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları gidişli seferi ile İstanbul (BKK) gidiş, Phuket (HKT) - İstanbul (IST) dönüş ekonomi uçak bileti,

 • Yerel Havayolları ulaşımlı seferi ile Bangkok (BKK) - Phu yön (HKT) ekonomi sınıfı uçak bileti  (15kg bagaj hakkı),

 • Havalimanı vergileri,

 • Seçilecek kategoride 6 gece oda & konaklama, 

 • Yüzen Çarşı

 • Öğle yemeğili Phi Phi Adası

 • Öğle yemeği yemekli James Bond Adası

 • Akşam Yemekli Hard Rock Cafe

 • Fil Safarisi

 • Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri,

 • Panoramik Bangkok şehir turu,

 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

 • Otel vergileri,

 • Şehir vergileri,

 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 • İç hat bağlantı bileti,

 • seyahat sağlık sigortası,

 • Öğle ve akşam yemekleri,

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 

 • Müze ve ören yerleri,

 • Tayland yerel hizmet hizmetleri için Lokal Rehberler, Otobüs şoförleri, Garsonlar, Komiler ve Bellboylara başı 25 EUR Tur Tur rehbere ödenecektir.

İptal ve Değişiklik Bilgilendirmesi

Tüketici, fesih talebini Entatil'e yazılı ve/veya eski veri saklayıcısı ile tamamlanmak tek taraflı olarak sözleşme'yi bitirebilir.
Paket turun başlangıcı sayılmadan, en az 30 ( otuz ) gün önce yapılan fesih bildirimlerinde; İndirimli satın alınan, harç ve/veya paket fiyatından satın alınamayanlar ile satın alınabilen küçük ölçekli araçlardan oluşan fiyatlardan alıcılar hariç, herhcan tarafından satın alınabilir, satın alınabilirler. dört) gün içinde Tüketiciye iade edilir.
Tüketici'nin, gerekli tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği ve engelleyemediği bir durum veya tüketici veya birinci derecede akrabaları için; tüketicinin paket tur sözleşmesinin hükümlerinden herhangi birinin yerine getirilmesine engel olacak derecedeki 10 (on) günden uzun süre hastanede kalınmasına neden olan ve hastane raporları ile belgelenen ağır kaza, tedavi gerektiren ağır hastalık, ölüm halleri nedenleri ile paket turun başlamasına 30 (otuz) günden daha az bir süre kala, yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile fesih bildiriminde bulunması halinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç vb. yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın Tüketici'nin ödemiş olduğu bedel fesih bildiriminin Paket Tur Düzenleyicisi veya Paket Tur Aracısına ulaşmasından itibaren 14 (on dört) gün içinde Tüketiciye iade edilir.

Tayland Vize Bilgisi :
 
Umuma Mah Pasaport hamilleri 180 gün içinde 30 günü alıştırmak kaydıyla, anılan fuarları seyahatlerinde vizeden muaftır.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 180 gün içinde 90 günü gidişim kalmasıyla, anılan etkinlikler seyahatlerindeden muaftır.


Genel Şartlar ve Açıklamalar: 

- Genel Şartlar ve Kullanım Şartları, satın alınmadan önce satın alınamaz.

- ibaresi olan turlarımızdaki otellerimizin sınırlarındaki ve göze çarpan standart paketlerimize göre görünüşte promosyonlar. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya müdahale yapılamaz.

- olarak belirtilmiş olan turlar ve özel dönem turlarında (bayramlar ve tatiller) uçak biletlerinin iptal ve tatillerinde yoktur. Diğer tüm turlarda hava yolu kuralları geçerli olup, iptal, iade ve değişiklik hava yolu kuralları geçerlidir.

- Tura yaklaşırken pasaportta hedef, soyisim, pasaport no, pasaportun tarihi ve pasaportun alınışı/sona yaklaşma tarihin hedeflenecek.

- Tura gelen seyahatlerini yanlarında Seyahat Sigorta'nın yanında bulundurmaları gerekir.

- Yurtdışındaki giriş Harcının, seyahatten önce yanınızda bulundurulması gereken ödeme ve dekontun yanında bulundurulması tavsiye edilir.

- Gün itibari ile TL ürünlerine yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

- Bilgisayar saatlerine bağlı olarak programda uçak olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Entatil sorumlu tutulamaz.

- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

- Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Entatil’in sorumluluğunda değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

-  Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir. Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.

- 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.

- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.

- Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.

- Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

- Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.

- Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

- Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.

- Entatil, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Entatil sorumlu tutulamaz.

- Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.

- Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Entatil bu durumlardan sorumlu tutulamaz

- Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

-  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

- Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)

-  Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez.

-  Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

-  Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

-  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

-  Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.

-  Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

- Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

- Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.

-  Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Entatil’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

-  T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.

-  Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Entatil sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.

-  Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden en az 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Entatil’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

- Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Önemli bilgilendirme :

- Entatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Entatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Entatil sorumlu değildir.

- Pandemi sürecinde yapılacak ülkeler, giriş programı için belge, pcr test ve ücretlerden, ülke giriş çıkışlarından, ülkelerin mezunlarından, ziyaret gideceklerden – okul mezunlarından olması, Entatil'in gösterileri.WoxxFLYEXPM-39P

 

tur detayları

Tur Programı: 

1.Gün İSTANBUL - BANGKOK 

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidişinde uçuştan iki saat önce  (gidiş uçuşları 1 günü önce)  buluşuyoruz.

2. Gün  BANGKOK

Bagaj, bilet ve biniş uçuşlarımız başlıyor. Gecemiz uçakta. Bangkok'a yönelik inşaatımızın içinde bizleri özel otobüsümüze geçiyoruz. İlk olarak, Bangkok şehir turu Çin, Çiçek Pazarı, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu yolundaki bir ülkenin Bangkok'taki Malikânesi civarındaki yerlerde. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün  BANGKOK

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. ardından ileri ile  ' ''Yüzen Çarşı'' turumuz için hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok'un araçlarındaki yolların üzerinde ilk önce dünyadaki tüm Siyam İkizlerinin atölyeleri Samut Songkhram kasabasında bir çiftliğine uğruyoruz. Burada faydalanılabilecek oyuncaklardan yararlanılabilecek Tay sergi nelerdelerde bilgi alışverişi butan içinde mevcut olan eşyalar görünüyor. Ayrıca içeriğindeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. Civarında şehirden sonra Tay stil teknelerin iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis uzakdoğu manzaraları hakkında bilgi dolu bir yolculuktan sonra dergilere ünlü Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Turumuzda nehirlerin üzerindeki kanoların içinde yer alan açık görülecek ve alışveriş yapma üzerinde sahipnalara sahiptir. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Bangkok'a dönüş yolunun yolunuza ulaşmak Tayland'ın ünlü tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. aşağı yukarı turumuzda Dünyaca ünlü Altın Buddha Heykeli görülecek yer. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün BANGKOK - PHUKET 

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Bangkok havalimanına transfer var. Yol üzerinde bir çizim büyütecek,'da ortaya çıkan safir, yakut gibi taşların nasıl işlendiği ve büyütüldüğünü, bundan sonra Bangkok projena inşaatı. Pasaport ve bagaj için yerel havayolları ile Phuket Adası'na hareket. Varışımızın sahip olduğu transfer. Oda anahtarlarının dağıtımı ve serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. Gün PHUKET 

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Artık tam  öğle yemeği yemekli Phi Phi Adası  turumuz için hareket ediyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket'in iki cennet cenneti adasından ilk phi Phi Don'a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile berrak rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio'nun “The Beach” filminin bölümlerinin çekildiği ve denize girme ve güneşlenme Bay'de. İkinci sırada Phi Phi Ley'e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası'nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası'nda. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.   

6. Gün PHUKET

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Sonrası tam  öğle yemeği yemekli James Bond Adası  turumuz için  hareket ediyoruz. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk karadamız yolda olacak Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ilelar bu gezi içinde koy ve içinde manzaralara karşı karşıyaz bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde öğle yemeğimizin ardından bir akşam saatimiz James Bond “altın tabancalı adam” James Bond Adası ile kesildiği. Bu adadaki ünlü kayayı ve sahili gören ve adadaki Müslümanlardan köylülerden ve bol fotoğraf çekimirmek için indirimli zaman. James Bond Adası'ndan en son sonumuz şnorkelimiz, yüzüp sahilinde güneşlenebilecek olan Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır  (Hava durumuna göre karar verilecek). Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün PHUKET

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. ardından Fil Safarisi  turumuz  için otelden hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte size gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde dolgu safari yapıyoruz. Akşam yemeği  ile Dünyaca ünlü  Hard Rock'ta canlı müzik akşam yemeğimiz  için hareket ediyoruz. Tur  sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.  

8. Gün PHUKET - İSTANBUL

Kahvaltımızla başlangıçlarımız. Sonrası rehberinizi belirleyecek olan Phuket uçak transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve hizmet verenlerden sonra Türk Yolları yolculuklu seferi ile İstanbul'a uçuşumuz.

9. Gün

İstanbul Yeni Havalimanı'na İnşaatımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.


Bilgilendirme

Uçuş Bilgileri

TK68 IST 01:55 -BKK 15:00

TK173 HKT 22.45 – IST 

 05.45* * İşareti olan uçuşlar, hareketten  1 gün sonra  ulaşır.

otel bilgisi

Konaklama Bilgileri 

3 ve 4* oda kahvaltı konaklama.

hizmet bilgisi

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları gidişli seferi ile İstanbul (BKK) gidiş, Phuket (HKT) - İstanbul (IST) dönüş ekonomi uçak bileti,

 • Yerel Havayolları ulaşımlı seferi ile Bangkok (BKK) - Phu yön (HKT) ekonomi sınıfı uçak bileti  (15kg bagaj hakkı),

 • Havalimanı vergileri,

 • Seçilecek kategoride 6 gece oda & konaklama, 

 • Yüzen Çarşı

 • Öğle yemeğili Phi Phi Adası

 • Öğle yemeği yemekli James Bond Adası

 • Akşam Yemekli Hard Rock Cafe

 • Fil Safarisi

 • Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri,

 • Panoramik Bangkok şehir turu,

 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

 • Otel vergileri,

 • Şehir vergileri,

 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 • İç hat bağlantı bileti,

 • seyahat sağlık sigortası,

 • Öğle ve akşam yemekleri,

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 

 • Müze ve ören yerleri,

 • Tayland yerel hizmet hizmetleri için Lokal Rehberler, Otobüs şoförleri, Garsonlar, Komiler ve Bellboylara başı 25 EUR Tur Tur rehbere ödenecektir.

iptal ve iade şartları
İptal ve Değişiklik Bilgilendirmesi

Tüketici, fesih talebini Entatil'e yazılı ve/veya eski veri saklayıcısı ile tamamlanmak tek taraflı olarak sözleşme'yi bitirebilir.
Paket turun başlangıcı sayılmadan, en az 30 ( otuz ) gün önce yapılan fesih bildirimlerinde; İndirimli satın alınan, harç ve/veya paket fiyatından satın alınamayanlar ile satın alınabilen küçük ölçekli araçlardan oluşan fiyatlardan alıcılar hariç, herhcan tarafından satın alınabilir, satın alınabilirler. dört) gün içinde Tüketiciye iade edilir.
Tüketici'nin, gerekli tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği ve engelleyemediği bir durum veya tüketici veya birinci derecede akrabaları için; tüketicinin paket tur sözleşmesinin hükümlerinden herhangi birinin yerine getirilmesine engel olacak derecedeki 10 (on) günden uzun süre hastanede kalınmasına neden olan ve hastane raporları ile belgelenen ağır kaza, tedavi gerektiren ağır hastalık, ölüm halleri nedenleri ile paket turun başlamasına 30 (otuz) günden daha az bir süre kala, yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile fesih bildiriminde bulunması halinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç vb. yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın Tüketici'nin ödemiş olduğu bedel fesih bildiriminin Paket Tur Düzenleyicisi veya Paket Tur Aracısına ulaşmasından itibaren 14 (on dört) gün içinde Tüketiciye iade edilir.
vize bilgisi

Tayland Vize Bilgisi :
 
Umuma Mah Pasaport hamilleri 180 gün içinde 30 günü alıştırmak kaydıyla, anılan fuarları seyahatlerinde vizeden muaftır.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 180 gün içinde 90 günü gidişim kalmasıyla, anılan etkinlikler seyahatlerindeden muaftır.


önemli bilgiler

Genel Şartlar ve Açıklamalar: 

- Genel Şartlar ve Kullanım Şartları, satın alınmadan önce satın alınamaz.

- ibaresi olan turlarımızdaki otellerimizin sınırlarındaki ve göze çarpan standart paketlerimize göre görünüşte promosyonlar. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya müdahale yapılamaz.

- olarak belirtilmiş olan turlar ve özel dönem turlarında (bayramlar ve tatiller) uçak biletlerinin iptal ve tatillerinde yoktur. Diğer tüm turlarda hava yolu kuralları geçerli olup, iptal, iade ve değişiklik hava yolu kuralları geçerlidir.

- Tura yaklaşırken pasaportta hedef, soyisim, pasaport no, pasaportun tarihi ve pasaportun alınışı/sona yaklaşma tarihin hedeflenecek.

- Tura gelen seyahatlerini yanlarında Seyahat Sigorta'nın yanında bulundurmaları gerekir.

- Yurtdışındaki giriş Harcının, seyahatten önce yanınızda bulundurulması gereken ödeme ve dekontun yanında bulundurulması tavsiye edilir.

- Gün itibari ile TL ürünlerine yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

- Bilgisayar saatlerine bağlı olarak programda uçak olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Entatil sorumlu tutulamaz.

- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

- Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Entatil’in sorumluluğunda değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

-  Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir. Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.

- 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.

- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.

- Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.

- Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

- Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.

- Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

- Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.

- Entatil, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Entatil sorumlu tutulamaz.

- Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.

- Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Entatil bu durumlardan sorumlu tutulamaz

- Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

-  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

- Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)

-  Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez.

-  Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

-  Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

-  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

-  Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.

-  Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

- Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

- Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.

-  Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Entatil’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

-  T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.

-  Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Entatil sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.

-  Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden en az 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Entatil’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

- Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Önemli bilgilendirme :

- Entatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Entatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Entatil sorumlu değildir.

- Pandemi sürecinde yapılacak ülkeler, giriş programı için belge, pcr test ve ücretlerden, ülke giriş çıkışlarından, ülkelerin mezunlarından, ziyaret gideceklerden – okul mezunlarından olması, Entatil'in gösterileri.WoxxFLYEXPM-39P